O inwestycji

OPIS INWESTYCJI:

REMBUD ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe przedsięwzięcie, a mianowicie Osiedle Bielana. Nasz najnowszy projekt to połączenie nowoczesności z funkcjonalnością, świetna  lokalizacja i atrakcyjna na rynku deweloperskim cena za m2 lokalu mieszkalnego. Przedstawiamy 128 mieszkań rozlokowanych w dwóch czterokondygnacyjnych budynkach: dwóch 2-klatkowych.

Inwestycja posiada mieszkania o wysokim standardzie. Dzięki owocnej współpracy z opolskim biurem ARCHITOP udało się nam odpowiednio zagospodarować praktycznie każdy metr  kwadratowy, a co szczególnie istotne – zagospodarować z pomysłem. To, co wyróżnia osiedle to z pewnością duże antresole, balkony i przynależne do lokali mieszkalnych ogródki oraz piwnice.

Osiedle zostało wzbogacone o niezależne zespoły parkingowe. Pod każdym budynkiem będzie znajdował się sporej wielkości garaż podziemny. Ponadto projekt przewiduje standardowe parkingi zewnętrzne. Całość jest ogrodzona, a na posesji znajduje się plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. W każdym budynku osiedla jest winda, która obsługuje budynek od piwnicy aż po ostatnią kondygnację.

Wszystkie mieszkania są więc dostępne zarówno dla osób niepełnosprawnych, starszych, jak i matek z wózkami. Jest to bardzo ważny argument użytkowy, ponieważ w tego typu budynkach nie jest to wymagane. Oczywiście klient ma możliwość zaplanowania układu mieszkania. Z każdym Nabywcą spotykamy się na etapie budowy i indywidualnie ustalamy zmiany w lokalu mieszkalnym.

W ofercie posiadamy również opcje łączenia lokali mieszkalnych, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wybudować lokale o powierzchni np. 110 m2.